logo Nasz Lekarz
Strona główna separator Diagnoza

Diagnoza

Niepokoi Cię Twój stan zdrowia? Odczuwasz ból lub dostrzegasz dziwne objawy?
Zastanawiasz się, czy jest konieczna wizyta u lekarza? Trafiłeś w dobre miejsce!
Nasz internetowy poradnik z poradami lekarskimi pomoże Ci w zdiagnozowaniu Twoich dolegliwości.

Wywiad lekarski

Dzięki naszej platformie będziesz mógł dokonać wstępnej autodiagnozy. Po przeprowadzeniu wywiadu lekarskiego, który na podstawie analizy wybranych przez Ciebie objawów pozwoli precyzyjnie zidentyfikować doskwierającą Ci chorobę, w końcowym raporcie otrzymasz nie tylko jej opis, lecz także jego interpretację, sugestie dotyczące sposobów leczenia czy listę sugerowanych badań.
Dostęp do filmów instruktażowych umożliwi Ci poznawanie metod badań, które będziesz mógł przeprowadzić samodzielnie, bez wizyty u lekarza. Uzyskane informacje staramy się przekazać Państwu w sposób przystępny i zrozumiały dla każdego pacjenta.
Diagnozy stawiamy natychmiast, dlatego oszczędzasz czas, nie musząc już stać godzinami w kolejce po to, aby dowiedzieć się, że nic Ci nie dolega. Konsultacja lekarska online jest najszybszym sposobem postawienia wstępnej diagnozy.
Porad lekarskich udzielamy całkowicie anonimowo, dlatego skorzystanie z pomocy lekarza online jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które krępują się udać ze swoim problemem do gabinetu lekarskiego.

lat
kg
cm
Twoje BMI*:
Twoj wynik BMI odbiega od normy. Rekomendujemy zastosować dietę z serwisu bfit.pl

* BMI (Body Mass Index) - wskaźnik masy ciała w stosunku do wzrostu. Pozwala szybko określić wagę prawidłową, niedowaqę lub otyłość.